Школа – це фундамент, на якому будується все подальше життя людини, стартовий майданчик для початку щасливого та успішного життя. З цієї причини вкрай важливо створити для кожної дитини комфортне середовище, в якому вона зможе гармонійно і всебічно розвиватися, не тільки вивчаючи різні науки, а й отримуючи навички, необхідні для самостійного дорослого життя.

Приватна школа “Мрія” в Одесі – це місце, де дитина є головною цінністю. Саме наші учні надихають нас на творчість та є сенсом створення нашої сучасної, комфортної та безпечної школи. На відміну від державних шкіл, приватні школи в Одесі орієнтовані на дитину. Основна місія наших педагогів – не просто навчити дитину різних наук, а й бути їй прикладом, підтримкою та опорою. Для нас кожен учень – це окремий світ, зі своїм характером, уподобаннями, прихованими чи явними талантами, тому й підхід до навчання кожної дитини буде індивідуальним.

Проте, гармонійний розвиток дитини – це не тільки уважні, талановиті педагоги, це також спільна робота вчителів, батьків, а за необхідності – допомога психологічної служби школи «Мрія». Саме такий тандем дає можливість у комфортному, доброзичливому, безстресовому середовищі виростити щасливе та успішне нове покоління.

Найкраща приватна школа Одеси: роки щасливого партнерства у стінах «Мрії»

Якою, на вашу думку, має бути приватна школа в Одесі? Комфортною? Безпечною? З уважним та індивідуальним ставленням до кожної дитини? З моменту свого заснування у 2001 році «Мрія» взяла за основу свободу творчості, свободу індивідуальності, якість освітніх послуг.

Дозвольте трохи розповісти про нас:

 • «Мрія» – приватна школа в Одесі, розташована у санаторно-курортній зоні, за 200 метрів від моря.
 • Будівлі школи поділені за віковим принципом: початкова школа та гімназія навчаються у різних приміщеннях.
 • Ми доправляємо вашу дитину від дому до школи у комфортабельних автобусах під керуванням професійних водіїв.
 • Організовуємо здорове харчування корисною та свіжою їжею, приготовленою у нашій кухні кухарями вищої категорії.
 • Ви можете бути впевнені у безпеці дитини – територія школи закрита та оснащена системою відеоспостереження, крім того, застрахована у медичній службі «Інто-сана».
 • У школи є власний спортивний майданчик, басейн та різноманітні творчі майстерні та спортивні секції, що розвивають, гуртки.

Крім того, найкраща приватна школа Одеси «Мрія» – це просторі та світлі класи для занять, оснащені за останнім словом техніки, можливість вивчення іноземної мови з носієм мови, сучасні лабораторії, майстерні та кімнати відпочинку для вчителів та учнів.

Приватна школа «Мрія» має власну систему опалення, вентилювання та кондиціювання, електричний генератор: ми не залежимо від зовнішніх ситуацій і повністю автономні. Психологічна служба школи працює пліч-о-пліч з учнями, їхніми батьками, вчителями, завжди готова надати необхідну підтримку.

«Мрія» – це повага до особистості учнів та їх право вибору.

ТОМУ «МРІЯ» ПРОПОНУЄ ТРИ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ:

Програма розвивального навчання (РН)

РН формує у дітей здатність до глибокого аналізу та світогляду, вміння аргументовано міркувати та викладати свою точку зору;

— розвиває і реалізує приховані можливості дитини;

— форма навчання передбачає не пасивне сприйняття інформації від педагога, а призводить до її засвоєння шляхом серії послідовних логічних міркувань самим учнем. Фактично сам учень формує наступний ступінь знань;

— розвиває здатність нетрадиційно мислити та знаходити нестандартні рішення;

— розвиває аналітичні здібності та вміння аргументовано викладати свою точку зору, дозволяючи дітям, які пройшли навчання за цією системою, досягати найвищих професійних результатів у їхньому подальшому житті.

Програма «Інтелект України»

НПП «Інтелект України» впроваджує в освітній простір систему розвитку та педагогічної підтримки академічно здібних та обдарованих дітей. Дитина не народжується з табличкою «Я обдарований», «Я здатний». Як розглянути те, що приховано, як не втратити потенційно обдаровану дитину? «Інтелект України» при організації навчання спирається на 2 ефективні освітні моделі:

 • модель збагачення. Сприяє формуванню якостей: ініціативність, самоконтроль, критичність мислення, креативність.
 • модель проблематизації. Сприяє формуванню творчого підходу та рефлексивного плану пізнання.

Програма «Нова українська школа» (НУШ)

Головна ідея програми – це особливий, практичний підхід до навчання. Такий підхід дозволить дітям не просто набувати знань, а й вчитися використовувати їх на практиці, опановуючи необхідні навички. Тобто формується ядро ​​знань, на яке накладатимуться вміння, як користуватися цими знаннями, цінності та навички, які знадобляться випускникам школи у професійному та приватному житті.

Але це не все. З моменту створення ми пропонуємо дітям можливість вивчення іноземних мов. Профільна англійська і на вибір: німецька, французька, іспанська. Вивчення іноземної мови з носієм мови — чудова можливість для дітей практикуватися у вільному спілкуванні.

Додамо ще одну важливу деталь. Можливість додаткового розвитку вашого малюка, не виходячи за межі школи, відвідуючи творчі майстерні та спортивні клуби у другій половині дня:

 • null

  Японська гра ГО

 • null

  Робототехніка

 • null

  Динамічне читання

 • null

  Вокальна студія

 • null

  Танцювальна студія: школа східного танцю, школа ірландського танцю

 • null

  Ліплення

 • null

  Шахи

 • null

  ``TVMriya`` – телешкола для дітей 10-14 років

 • null

  Образотворче мистецтво

 • null

  Ушу

 • null

  Футбол

Тому:

 • null

  Здорове харчування вашої дитини корисною та свіжою їжею, приготовленою у нашій кухні кухарями вищої категорії.

 • null

  Направлення вашої дитини від дому до школи у комфортабельних автобусах під керуванням професійних водіїв.

 • null

  Територія школи закрита та оснащена системою відеоспостереження.

 • null

  Будівлі школи поділені за віковим принципом — початкова школа та гімназія навчаються у різних приміщеннях

 • null

  Школа оснащена сучасним опалювальним, вентиляційним обладнанням, що робить її незалежною від форс-мажорів.

 • null

  Психологічна служба школи ``Мрія`` працює пліч-о-пліч з учителями та батьками, це дає можливість зробити перебування дітей у школі без стресів та комфортним

 • null

  Здоров'я ваших дітей на території ``Мрії`` застраховано у медичній службі ``Інто Сана``

І ще про важливе. Про наших учителів, які прагнуть виконати нашу спільну місію — виростити щасливих та вільних дітей. Всю свою роботу з дітьми ми спрямовуємо на формування особистості та інтелекту, компетентності та лідерських якостей.

Що вирізняє «Мрію» та інші приватні школи в Одесі

Рівність, рівнозначність та свобода дитини приймати власні рішення – це основні цінності нашої школи. Навчання та позакласні проєкти покликані навчити дітей тому, що всі люди мають однакову цінність. Діти мають можливість впливати на свої шкільні будні й  швидко навчаються брати відповідальність за процес свого навчання.

  Записаться на собеседование!

  [recaptcha]