“Всі дорослі спочатку були дітьми, але мало хто з них пам’ятає про це…”

Антуан де Сент-Екзюпері

Рано чи пізно мами й тата дошкільнят приходять до висновку, що їхній дитині необхідне спілкування з однолітками та розвиток самостійності, після чого починають шукати для свого малюка найкращий дитячий садок в Одесі. Вибираючи дошкільний заклад, батьки хочуть бути впевненими, що їхньому малюкові буде там комфортно і він із задоволенням відвідуватиме садок. Їм хочеться впевненості в тому, що дитина буде сита й здорова, причому страви будуть якісними та різноманітними, а медичний персонал пильним та професійним. Хочеться знати, що безпека дітей – на першому місці, і дітки перебувають у надійному місці з територією та відеоспостереженням, що охороняється, в приміщенні, обладнаному найсучаснішими системами безпеки. Що заняття в дитячому садку будуть проводитися з урахуванням віку дітей та за сучасною програмою, яка допоможе дитині розвиватися.

На жаль, у сучасних реаліях державні дитячі садки не можуть повною мірою відповідати всім цим вимогам, тому все більше батьків шукають для своєї дитини приватний дитячий садок в Одесі.

Обравши для свого малюка дитячий садок «Мрія» в Одесі, Ви можете бути спокійні за свою дитину та впевнені в тому, що малюк у хороших руках!

Дитячий садок «Мрія» в Одесі – це:

обладнані за всіма вимогами техніки безпеки приміщення для ігор з відповідним предметно-розвивальним середовищем за віком

 • затишні кімнати денного сну та відпочинку;
 • класи для занять, оснащені сучасними посібниками, іграми, що розвивають, засобами ТСО;
 • спортивно-танцювальний зал;
 • кабінет логопеда та психолога.

Але найголовніше – це висококваліфіковані вихователі та педагоги, які всім серцем люблять дітей і свою роботу.

Приватні дитячі садки в Одесі, Приморський район

Організація режиму дня для наших вихованців включає 2-х годинний денний сон, організовану та вільну ігрову діяльність, а також денну та вечірню прогулянки тривалістю по 1 годині. Ми дбаємо про виховання високих моральних якостей дитини – щоденні прогулянки включають бесіди про природу, дружбу, чесність; рухливі та спортивні ігри, цікаві навчальні заняття, праця самообслуговування. Ігрова діяльність спрямована на формування міжособистісних відносин, розумовий та фізичний розвиток.

Важлива роль щоденних прогулянок у формуванні міцного імунітету та відмінного стану здоров’я дитини наголошується провідними педіатрами з усього світу. Саме тому,Ми працюємо з 8:30 до 19:00 з понеділка до п’ятниці. Приймаємо діток із двох до шестирічного віку. Ваш найкращий дитячий садок в Одесі чекає на Вас! при виборі дитячого дошкільного закладу, дуже важливим фактором є його розташування: найкраще місце, де можуть знаходитися дитячі садки в Одесі – Приморський район. Дитячий садок «Мрія» розташований у мальовничому, екологічно чистому, зеленому районі Одеси, поблизу моря – на Французькому бульварі. Це дає нашому закладу важливу перевагу: на прогулянці Ваша дитина дихатиме чистим та свіжим морським повітрям, вільним від забруднення вихлопними газами.

Ми працюємо з 8:30 до 19:00 з понеділка до п’ятницю. Приймаємо діток з двох до шестирічного віку. Ваш найкращий дитячий садок в Одесі чекає на Вас!

 

Дошкільне навчання у нашому саду


Дошкільне навчання – одна з головних цеглинок освітнього процесу. Воно базується на відвідуванні Школи Раннього Розвитку тричі на тиждень з 9:00 до 12:00.

Навчальна програма переплітається з розвиваючим процесом і включає навчання грамоті, письма, рахунку, розвиток мови. Починаючи з 3-х років діти вивчають одну іноземну мову і з другого року навчання – другу іноземну мову на вибір (французька, німецька чи іспанська). Розвиваюча програма включає такі предмети як: шахи, образотворче мистецтво, художня праця, ліплення, ритміка, танці, музика. З дітьми працює логопед та психолог.

Уроки тривають 30 хвилин. Розклад на тиждень побудовано так, щоб предмети, що навчають та розвивають, доповнювали один одного не перевантажуючи діток!
Наприклад, розклад на понеділок: грамота, ритміка, читання, вокал та англійська мова.
Після 1-го уроку о 9:35 у дітей сніданок та велика перерва. У цей час можна не тільки підкріпитися, але й налаштуватися на наступні уроки!

Для нас великою цінністю є безпека дітей

Дитячий садок Мрія оснащений системою відеоспостереження та цілодобовою охороною. Територія огороджена парканом і хвірткою, що щільно закривається. При вході на територію камера відеоспостереження дозволяє ідентифікувати вхідного. Таким чином, діти під охоронною з моменту приходу до дитячого садка та до 19:00.

Виховний процес ґрунтується на концепції “Сімейної школи”

Ми намагаємось налагодити партнерські взаємини з батьками, завжди готові співпрацювати з ними, будувати ділові партнерські взаємини на рівних умовах, створюючи атмосферу емоційного благополуччя та комфорту. Ми вітаємо батьків, зацікавлених в активному розвитку своєї дитини, та культивуємо самостійність мис

лення вихованців, оригінальність, творчість, цінуємо неповторність. Батьки завжди можуть звернутися з будь-якими питаннями до наших фахівців: психолога, логопеда, педагогів та отримати кваліфіковану відповідь.

Виховна програма дитячого садка збагачена системою тематичних днів:

Понеділок – Healthy life; Вівторок – Forest school; Середа – Green lite; Четвер – Boys and Girls; П’ятниця – Hand made

Наприклад, у рамках проекту Forest school, садок здійснює виїзні заходи. Такі, як прогулянки у парках культури та відпочинку «Перемоги» та «Ювілейний», на пляжі «Аркадія»; екскурсії в Ботанічний сад, на Меморіал 411 Батареї.

Протягом усього року в системі організовуються для дітей пізнавальні свята, досліди, спортивні та розважальні заходи.

Пропонуються додаткові заняття в ізостудії, танцювально-хореографічній студії, вокальному ансамблі, секції шахів та навчання грі на фортепіано. За запитом батьків щороку додатково організовуються нові секції та студії, факультативні заняття з напрямків навчально-розвивальної діяльності, що цікавлять.

Дитячий психолог, логопед, медичний працівник, педагоги проводять інтегровану діагностичну роботу, аналізують та зіставляють результати, архівують інформацію, консультують батьків, спостерігають процес та сприяють ходу позитивної динаміки розвитку дитини. Розроблено індивідуальну карту вихованця.

Харчування та здоров’я

Умови навчання та виховання відповідають гігієнічним вимогам та сприятливі для здоров’я дітей. Дотримується режиму повної чистоти. У приміщеннях працюють сучасні кварцові апарати, озонатори та зволожувачі повітря. Проводяться поточні та планові обробки спеціальними деззасобами під контролем медпрацівника.

Щодня дітей зустрічає медична сестра. Окрім контролю стану здоров’я дітей, санітарно-гігієнічного стану приміщень дитячого садка та технологічного контролю приготування їжі, медсестра надає консультаційну підтримку батькам з питань здоров’я наших вихованців. З метою збереження здоров’я малюків, дитина, у якої протягом дня зафіксовано погіршення самопочуття та визначені перші симптоми застудних чи інфекційних захворювань, переводиться для перебування в кімнаті-ізоляторі.Тим самим ліквідується можливість передачі інфекції у дитячому колективі. Батьки захворілої дитини сповіщаються і, за згодою сторін, вживаються заходи щодо надання першої медичної допомоги.

Велику увагу ми приділяємо правильному та повноцінному харчуванню дітей. Тому в обов’язкове сезонне меню, крім основних страв, до щоденного раціону входять різні сезонні фрукти та овочі. За потребою для дітей, яким необхідний особливий раціон харчування, створюється окреме меню, згідно з рекомендаціями медичних працівників.

У дитячому садку якісне 4-разове дитяче харчування. Наше меню затверджено органами санітарного контролю (дієта: стіл N5). Наприклад: супи без кісткових бульйонів, парові котлетки, салати зі свіжих овочів по сезону. Готуємо ми виключно зі свіжих та якісних продуктів, на які завжди є відповідна сертифікація.

У літній період дитячий садок працює з 15 червня по 15 серпня у звичайному режимі. Упродовж дня реалізується освітня програма. Відрізняється наявністю навчальних занять, більшість із яких проводиться на свіжому повітрі. Ну і звичайно, прогулянки на свіжому повітрі, купання в басейні.

Наші основні переваги:

 • null

  Ми один з небагатьох приватних садів, які мають ліцензію державного зразка.

 • null

  Близькість до моря

 • null

  Чотириразове різноманітне та збалансоване харчування

 • null

  Навчання за державною програмою та розвиваючими методиками

 • null

  Можливість продовжувати навчання у початковій школі та ліцеї ”Мрія”, зберігаючи наступність у традиціях та цінностях

 • null

  Комфорт, затишок, домашня обстановка

 • null

  Психолого-педагогічне, логопедичне супроводження

 • null

  Охоронно-транспортне забезпечення

 • null

  Озеленена закрита упорядкована територія з ігровим та спортивним майданчиком

 • null

  Щоденна фізична активність

 • null

  Вивчення англійської мови з 3-х років, другої іноземної мови на вибір (французька, іспанська, німецька) з 4-х років

 • null

  Високий рівень обслуговування з 8.00 до 19.00

 • null

  Кваліфікований, дбайливий, відповідальний персонал

 • null

  Медичне обслуговування

 • null

  Додаткові освітні послуги: заняття естетичної спрямованості, нічне перебування

  Записаться на собеседование!

  [recaptcha]